Opakowania kartonowe i opakowanie zwrotne

Firma Pak-Service oferuje swoim klientom różnego rodzaju opakowania kartonowe, przeznaczone do transportu i przechowywania towarów, takich jak sprzęt AGD, RTV, meble, naczynia i wiele innych. W asortymencie posiadamy również opakowania zwrotne.

Nasza firma stawia na ciągły rozwój, dlatego wyroby kartonowe z Pak-Service są coraz lepszej jakości, wraz pojawianiem się nowych technologii ich wytwarzania. Oferujemy kompleksową obsługę klienta. Niezależnie od tego, czy zamówicie Państwo opakowania zwrotne, przeznaczone do wielokrotnego obrotu, czy też zwykłe pudła kartonowe, nasi doradcy techniczni zadbają, aby dobór materiałów, rozmiaru oraz innych parametrów dla każdego opakowania odpowiadał Państwa wymaganiom. Wiele wzorów kartonów jest dostępne w magazynach w ciągu 12 godzin. Pod dachem naszego zakładu produkcyjnego opakowania kartonowe powstają od projektu po gotowy wyrób. Pak-Service dostarcza opakowania własnym transportem do wielu firm RTV, AGD i innych, w Polsce oraz za granicą. Realizujemy także dostawy „ship to line” oraz „just in time”. Dzięki ugruntowanej renomie firmy, nasze pudełka zwrotne od lat krążą po wielu krajach Europy. Warto dodać, że realizujemy nawet nieduże serie produkcyjne z użyciem plotera tnącego.

Opakowania kartonowe oraz opakowania zwrotne, produkowane przez naszą firmę, są zawsze najwyższej jakości i pod każdym względem dopasowane do wymagań klienta. Gwarantujemy pełną satysfakcję i zapraszamy do zapoznania się także z pozostałą ofertą Pak-Service.

  • Doradztwo techniczne w zakresie doboru opakowań
  • Optymalizacja już istniejących rozwiązań
  • Projekty opakowań zwrotnych
  • Dostawy „ship on line” i „just in time”
  • Realizacja krótkich serii produkcji na ploterze tnącym
  • Doświadczenie we współpracy z firmami polskimi i międzynarodowymi z branż automotive, AGD, RTV, FMCG.